.

.

Padholdr Социјална Серија Премиум Таблета Цртичка за Полнење за 2003-2009 Тојота 4 Тркач

Padholdr Социјална Серија Премиум Таблета Цртичка за Полнење за 2003-2009 Тојота 4 Тркач

евалуација:

DEN 2098.32
Од стока
Во магацинот

Одговара : 2003 - 2009 Тојота 4 Тркач. 7. Инчни Таблети.Работи со : i Pad Mini, Galaxy Tab 7, Dell Streak 7, Black Berry Play Book, и Други 7 Инчен Таблети.Вклучува : Padholdr Таблета Носителот, Возило За Специфични Заграда, Целосно Прилагодливи 6. Инчен Рака & Заврши Настава За Полнење.Работи Со Предмети.

Детални спецификации

Додатоци на производи