.

.

50 тони 12 Удар двонасочни Хидраулични Цилиндри Кревање Џек Ram меморија YG-50300S

50 тони 12 Удар двонасочни Хидраулични Цилиндри Кревање Џек Ram меморија YG-50300S

евалуација:

DEN 14399.76
Од стока
Во магацинот

Тонажа=50. Мозочен удар=12".Масло капацитет (in3)=129.74. Затворена height=18.66".Надворешен Дијаметар=4.72".Технички параметри : Modell : YG-50300 S Тонажа (тони) : 50 мозочен Удар (во) : 11.81 Масло капацитет (in3) : 129.74 Затворени висина (во) : 18.66 надворешен дијаметар (во) : 4.72 Клипот дијаметар (во) : 2.76 Препорачува пумпа : Б-700 S Тежина (кг) : 78.

Детални спецификации

Додатоци на производи