.

.

Dormer B1003.5 Reamer со Квадратни Страна, Светла/ST Слој, High Speed Челик, Глава Дијаметар 3,5 мм, Flute Должина од 35 mm, Целосна Должина 71 мм

Dormer B1003.5 Reamer со Квадратни Страна, Светла/ST Слој, High Speed Челик, Глава Дијаметар 3,5 мм, Flute Должина

евалуација:

DEN 2224.80
Од стока
Во магацинот

Светла/ST слој.Din 206 Reamer стандард.High speed челик материјал.Земја на потекло : Германија.Левата рака спирала flute, десната рака се намали.Широко се користи од страна на рака, за конечниот големината на drilled дупки.Плоштадот на месо тело овозможува да се одржи во Допрете клуч или менгеме на назад во зависност од тоа дали е Reamer или дел кој е ротирачки.Долго почнувајќи коси овозможува за олеснување на влез и точни усогласување.

Детални спецификации

Додатоци на производи