.

.

Conair 2-во-1 Топол Воздух Виткање Комбо, Вклучува 1.5-инчен Навивам Четка и 1-инчни Алуминиумски Наежвам Четка

Conair 2-во-1 Топол Воздух Виткање Комбо, Вклучува 1.5-инчен Навивам Четка и 1-инчни Алуминиумски Наежвам Четка

евалуација:

DEN 599.76
Од стока
Во магацинот

Совршен за секој тип на коса, со два приклучоци за разноврсна стил; 1 1/2-инчен виткање четка за дефинирани кадрици – и – 1-инчни алуминиумски наежвам четка за долгорочната стил.На заменлив виткање железо и четка прилози имаат 1/2-инчни алуминиумски буриња, обезбедување на максимална преносот на топлината за долгорочната стил.5" алуминиумски буриња за максимална преносот на топлината : + 1.$проширувач[0].5" виткање четка и 1" алуминиумски наежвам четка. Erin Браун П.Повеќе топло-воздух отвори во двете прилози ви овозможи да се исуши и стил во исто време, додека се топли струење на корените на вашата коса, им даде на тоа додаде лифт и телото.2-Во-1 Стил Четка : Ова 300-вати четка вклучува меѓусебно виткање железо и четка за прилози со 0.Опис на производот Топол воздух авиони сува влажна коса од коренот, како тие исправи, навивам, бран и додадете волумен, телото и форма.offset Top-100); }); }); Бренд Приказна Од Conair.извршување(function(A) { A.скролувајте(0, податоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи