.

.

CHYSP Божиќ Шминка Четки Постави Метална Рачка Сенки Веѓа Прав Козметички Алатки

CHYSP Божиќ Шминка Четки Постави Метална Рачка Сенки Веѓа Прав Козметички Алатки

евалуација:

DEN 2913.60
Од стока
Во магацинот

Совршен подарок за девојки, сестри, деца, итн.Прав е лесно за чување, а бојата е природно и униформа.Ако правилно се одржува, вашата четка може да трае многу години.Професионален квалитет на четка сет кој што содржи сите основни знаења потребни за секојдневна примена.Добра шминка додатоци за жени и девојчиња, погоден за професионални или домашна употреба.Specification Product име : Божиќ подарок шминка четка set Hair материјал : мека синтетички влакна hair Handle : метални легури handle Size : како shownfeature : совршен подарок за девојки, сестри, деца, итн.Прав е лесно за чување, а бојата е природно и униформа.Ако правилно се одржува, вашата четка може да трае многу години.Професионален квалитет на четка сет кој што содржи сите основни знаења потребни за секојдневна примена.Добра шминка додатоци за жени и девојчиња, погоден за професионални или домашна употреба.Пакет се Вклучени : 5 * Божиќ шминка четка.

Детални спецификации

Додатоци на производи