.

.

CHYSP 10pcs Шминка Четки Поставите Руменило во Прав Фондацијата Контура Сенки Highlighter Браздата Веѓа Детали Око Четка

CHYSP 10pcs Шминка Четки Поставите Руменило во Прав Фондацијата Контура Сенки Highlighter Браздата Веѓа Детали

евалуација:

DEN 1948.80
Од стока
Во магацинот

Нежен, кожата-пријателски, не-иритирачки.Погоден за домашни или козметика продавница.Ги исполнуваат сите дневни основна шминка барања.Се користи за шминка на веѓите, трепките, очите и образите.Не е лесно да се гребење на кожата, лесно да се држиме прав.Спецификација : Четка материјал : синтетички hair Quantity : 10pcs/set Size : 20cm-16.7 cm Handle материјал : wood Color : сива blue Kit детали : лабава прав, руменило, сенката за очи, нагласи brush Specification : Исполнат сите дневни основна шминка барања.Се користи за шминка на веѓите, трепките, очите и образите.Не е лесно да се гребење на кожата, лесно да се држиме прав.Нежен, кожата-пријателски, не-иритирачки.Погоден за домашни или козметика продавница.Пакет се Вклучени : 10pcs/збир на шминка brushesnotes : Поради разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Споредете детални големина со твое, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3 см поради прирачник за мерење.Ако имате проблем со производот, ве молиме оставете порака пред да даваат лоши преглед.

Детални спецификации

Brush material:
synthetic hair
Quantity:
10pcs/set
Size:
20cm-16.7cm
Handle material:
wood
Color:
gray blue
Kit details:
loose powder, blush, eye shadow, highlight brush
Specification:
Meet all daily basic makeup requirements. :
Used for makeup on eyebrows, eyelashes, eyes and cheeks. :
Not easy to scratch the skin, easy to stick powder. :
Gentle, skin-friendly, non-irritating. :
Suitable for home or cosmetics shop. :
Package Included:
10pcs/set of makeup brushes :
notes:
Due to the differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
Compare the detailed size with yours, please allow an error of 1-3 cm due to manual measurement. :
If there is a problem with the product, please leave a message before giving a bad review. :

Додатоци на производи