.

.

CHYSP 10Pcs Шминка Четки Поставите Eyeliner Сенката за Очи во Прав Четка за Руменило на Лицето Козметички Шминка Алатки

CHYSP 10Pcs Шминка Четки Поставите Eyeliner Сенката за Очи во Прав Четка за Руменило на Лицето Козметички Шминка

евалуација:

DEN 1478.40
Од стока
Во магацинот

Мека и свиленкаста на допир.Даде совршен шминка во секое време.Лесно да се држиме прав, природна боја и единствен рендерирање.Не исчезнува, без губење на косата, се подобрат и да ги презентираат вашиот стил на живот.Ако правилно се одржува, вашата четка може да трае многу години.Погоден за професионална употреба и лична употреба.Предмет Тип : Шминка Brush Brush материјал : волна fiber Quantity : 10 Pcs Handle материјал : plasticfeature : Мека и свиленкаста на допир.Даде совршен шминка во секое време.Лесно да се држиме прав, природна боја и единствен рендерирање.Не исчезнува, без губење на косата, се подобрат и да ги презентираат вашиот стил на живот.Ако правилно се одржува, вашата четка може да трае многу години.Погоден за професионална употреба и лична употреба.Пакет Содржина : 10 шминка четки сет.

Детални спецификации

Додатоци на производи