.

.

zxsa Миленичиња Чешлање Четка за Кучиња/Мачки, 2 во 1 Коса Отстранување Алатка и на Дното Отстранување на Влакна Чешел, се Користи за да се Отстрани душеци и tangles

zxsa Миленичиња Чешлање Четка за Кучиња/Мачки, 2 во 1 Коса Отстранување Алатка и на Дното Отстранување на Влакна

евалуација:

DEN 263.76
Од стока
Во магацинот

Ќе апсолутно уживајте во вашиот чешлање време со ова домашно милениче четка.Мачка и куче чешлање undercoat гребло четка, совршен за мали и големи се одгледуваат животните.Направете Вашиот Чешлање Рутински Полесно со домашни Миленичиња Чешлање Гребло 4.

Детални спецификации

Додатоци на производи