.

.

Миленичиња Коса Отстранување Чешел Јазол Машина Четка Двојно Двострано Мачка Куче Чешлање Пролевање Алатка Долга Кадрава Коса Почиста Чешел Миленичиња Чешлање (с

Миленичиња Коса Отстранување Чешел Јазол Машина Четка Двојно Двострано Мачка Куче Чешлање Пролевање Алатка Долга

евалуација:

DEN 1437.60
Од стока
Во магацинот

2-во-1 двојна глава - Започнете со 9 заби страна за тврдоглави душеци и tangles и да заврши со 17 заби страна за чистење и deshedding.Постигнат побрзо и повеќе професионални dematting и чешлање резултати.Апсолутно безбеден за вашето домашно милениче - No-нула заоблени надвор заби нежно масажа на домашно милениче кожата.Во меѓувреме, забите внатрешната страна е остри доволно за непречено се намали во текот на најтешките душеци, tangles и јазли.Да заборавите за пролевање - Редовно четкање лесно ги отстранува мртвите undercoat па нема крзно оди летање.Кожата масажа обезбедува подобра циркулација на крвта промовирање на здрава и сјајна грб.Совршен за средна и долга коса домашни миленици.Уживајте удобно четкање - Мека ергономски анти-се лизга на зафат прави редовни чешла погодно & опуштено.Ниту 'рѓа не' рѓосувачки челик заби се ултра издржлив и лесен за чистење.Одличен Подарок за Сите домашни Миленици Љубител : Бидејќи Нашата deshedding гребло е мулти-цел чешлање алатка,мора да се има домашно милениче коса Смена,тоа ќе биде голем дар избор за сите домашни миленици љубовник,тие ќе го сакам за сигурно.

Детални спецификации

Додатоци на производи