.

.

zxsa Миленичиња Чешлање Четка за Кучиња/Мачки, 2 во 1 Коса Отстранување Алатка и на Дното Отстранување на Влакна Чешел, се Користи за да се Отстрани душеци и tangles

zxsa Миленичиња Чешлање Четка за Кучиња/Мачки, 2 во 1 Коса Отстранување Алатка и на Дното Отстранување на Влакна

евалуација:

DEN 695.76
Од стока
Во магацинот

Нашите Dematting Четка е дизајниран со Изострен но парична Казна Заоблени Заби, ви овозможува лесно и безбедно да ја отстраните душеци, tangles, јазли, губат косата без иритација или гребење.Отстранете до 95% од пролевање крзно од вашата мачка или куче во рок од неколку минути со овој de Shedding алатка.Едноставно чешел нежно над вашето куче или мачка грб.За неколку секунди ќе имаат fistful на кожа, и по 5 минути ќе бидете изненадени само како многу лабава коса е отстранета.Лесно de Shed вашето домашно милениче грб дали краток, среден или долг, дебели или тенки, еднокреветни или двокреветни-палто, без никаква болка или гужва?и брзо!Совршено решение за кучиња и мачки со густо крзно или густа двоен слој заштита.Еколошки одржлив, не се лизга, противалергиски , удобно & сит се вклопуваат ви дава голема контрола минус рака грчеви.Лесни и Не се Лизга гумени рачка за удобно држење и стабилност.Ќе апсолутно уживајте во вашиот чешлање време со ова домашно милениче четка.Мора да се има домашно милениче коса Смена,тоа ќе биде голем дар избор за сите домашни миленици љубовник,тие ќе го сакам за сигурно.

Детални спецификации

Додатоци на производи