.

.

zxsa Миленичиња Чешлање Четка за Кучиња/Мачки, 2 во 1 Коса Отстранување Алатка и на Дното Отстранување на Влакна Чешел, се Користи за да се Отстрани душеци и tangles

zxsa Миленичиња Чешлање Четка за Кучиња/Мачки, 2 во 1 Коса Отстранување Алатка и на Дното Отстранување на Влакна

евалуација:

DEN 623.76
Од стока
Во магацинот

Мора да се има домашно милениче коса Смена,тоа ќе биде голем дар избор за сите домашни миленици љубовник,тие ќе го сакам за сигурно.Ви нудиме високо-крај куче и мачка deshedding алатка за да се направи вашите миленичиња чешлање повеќе ефикасен, лесен и ефикасен од удобноста на вашиот дом! 2.

Детални спецификации

Додатоци на производи