.

.

EVTSCAN Миленичиња Чешлање Чешел Кучиња Криви Чешел Нерѓосувачки Челик Миленичиња Чешлање Отворање Јазол Чешел Косата Отстранување Четка Poodle Чешлање Deshedding Алатка

EVTSCAN Миленичиња Чешлање Чешел Кучиња Криви Чешел Нерѓосувачки Челик Миленичиња Чешлање Отворање Јазол Чешел

евалуација:

DEN 431.76
Од стока
Во магацинот

✔Направени од не 'рѓосувачки челик, тоа не е' рѓосано или скршени. ✔Криви чешел може да се зголемат областите за контакт со домашни миленици во корист на чешла. ✔Дизајниран да биде тенка половина и половина густа, можете да го користите да чешел домашни миленици или им помогне на домашни миленици отстранување на влакна. ✔На забната структура е во ред, зетот на косата и да ви помогне на циркулацијата на крвта за вашите миленици. ✔Кога се соочуваат со губење на топката чвор, можете да го користите чешел за да го собереш полека и чешел.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Домашни Миленици Чешли Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Како На Слики Прикажани Производ Големина : Должина : Околу. 25 см/9.8 во Тежина : Околу. 87.0 g Погоден за тип миленичиња : Мачки и кучиња Производ Функција : А hairbrush за куче чешлање Пакет Листа : 1 x Чешел Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1‑3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Детални спецификации

Додатоци на производи