.

.

GRETD Мини Stepper со Еластична Јаже Мулти-Функционални неблагодарна Работа за Дома Телесната Тежина Фитнес Опрема за Водење Машини

GRETD Мини Stepper со Еластична Јаже Мулти-Функционални неблагодарна Работа за Дома Телесната Тежина Фитнес

евалуација:

DEN 22505.28
Од стока
Во магацинот

Отпор Бендови : Yes.Тип : Hydraumatic.Функција : Тело.Ве молам, разберете дека се должи на разликите во осветлување или компјутерски монитори, јас не може да гарантира дека на фотографии и вистински бои се 100% исти.Поради различни мерни методи, може да има отстапување од 1-2cm.Декорација Тип : Мини Type Model Број : Фитнес Steppers Decoration Тип : Drawcord Material : plastic Size : 39.5*38.7*17.5 cm.

Детални спецификации

Додатоци на производи