.

.

Преносни Шише, Бесплатно На BPA и ПВЦ Обезбедува Не се лизга за Заштита на Храна одделение Силиконски О‑ Патување Кригла за Работа за Подарок за Бар(розева)

Преносни Шише, Бесплатно На BPA и ПВЦ Обезбедува Не се лизга за Заштита на Храна одделение Силиконски О‑ Патување

евалуација:

DEN 390.96
Од стока
Во магацинот

【Материјал】Безбедно материјал, бесплатно на BPA и ПВЦ, може да се обезбеди чиста и безбедна вода. Издржливи стакло не ќе се скрши под екстремни температури, има долг животен век на употреба. 【Изолација】обоени силикони ракав обезбедува не се лизга заштита за да се спречи да биде scalded со топла вода и да се заштити вашите раце.【Секојдневна употреба 】Широк спектар на употреба , тоа е погоден за канцеларија, дома, на подарок, работа, јога, кампување ,бар или училиште, итн. Анти‑капе маска, храна одделение силиконски O‑ring, ќе не претекување кога ќе се пие, па може да се стави вашето училиште торба во мир. 【практични】Трајни стакло не ќе се скрши под екстремни температури, има долг животен век на употреба. Safe материјал, бесплатно на BPA и ПВЦ, може да се обезбеди чиста и безбедна вода. 【Преносни】анти‑капе маска, храна одделение силиконски O‑ring, ќе не претекување кога ќе се пие, па може да се стави вашето училиште торба во мир.

Детални спецификации

Item Type:
Water Cup
Material:
Borosilicate Glass+PP+Silicone
Weight:
Approx. 243g / 8.6oz
Product Size:
Approx. 16.5x6cm / 6.5x2.4in
Capacity:
350ml
Features:
Anti-scalding cup holder, portable
Package List:
1 x Cup :
1 x Silicone Handle :
1 x Silicone Ring :
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Додатоци на производи