.

.

АПЦ-DC Љубов,IPL Треска, Крикет, гланц печатење, Со заклучување на ззп (Бела)

АПЦ-DC Љубов,IPL Треска, Крикет, гланц печатење, Со заклучување на ззп (Бела)

евалуација:

DEN 847.20
Од стока
Во магацинот

НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ : се Земе вашата пијалоци насекаде оваа бела алуминиумско шише, 750ml е совршен сад да се задржи вашата ладни пијалоци кога сте надвор од вашата куќа.Тоа е совршен придружник за вашите активности на отворено.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПЕЧАТЕЊЕ : Професионална квалитет на УВ-отпорни бои.Печатени дела изгледа апсолутно зашеметување со брилијантен заврши.Професионален квалитет на печатење обезбедува одлична детали и богат живот како бои.КАПА : Стандард капа; Carabineer клип исто така вклучени.Ќе биде секогаш на располагање да го носат вашиот ладни пијалоци насекаде; и да се спречи од истури на нив на вашата облека или вреќи.МАТЕРИЈАЛ : Бела Керамички со Дигитално Печатење и Сјај Заврши.МАТЕРИЈАЛ : Бела Керамички со Дигитално Печатење и Сјај Заврши КАПАЦИТЕТ : 750ml КАРАКТЕРИСТИКИ : машина за миење Садови Безбедно, Микробранова печка и Фурна Безбедно, Замрзнувач Безбедно, Не-Токсични, BPA Free, животна Средина Пријателски, Обновливи и Odourless.

Детални спецификации

Додатоци на производи