.

.

Да се шие на Мисловните Цевки - висока Видливост hi-vis (Сребро, 25 yds)

Да се шие на Мисловните Цевки - висока Видливост hi-vis (Сребро, 25 yds)

евалуација:

DEN 426.96
Од стока
Во магацинот

рефлексивни цевки.рефлексивни носат.Прилог Тип : да се Шие На Боја : Жолта, Црна, Сива и Сребро Поддршка ткаенини : 65% Полиестер/35% Памук, Рефлексивни коефициент : >420 Дома Миење Циклуси : > 50 циклуси @60℃(140℉) Сертификација : OEKO-TEX 100; EN 20471 : 2013; ANSI 107-2015; AS/NZS 1906.4-2015 ГОДИНА; АДС-Z96-02 Апликација : се Препорачува како цевки или намали за спортски носат, спортски носат, џогирање костуми, џогирање панталони, спортска опрема,.

Детални спецификации

Додатоци на производи