.

.

WIDIA ГДД 11805 7320 Одржување Цевка Допрете, Стандард Chamfer, Десната Рака се Намали, 5 Флејта, 3/4-14, ХСС, Соголени

WIDIA ГДД 11805 7320 Одржување Цевка Допрете, Стандард Chamfer, Десната Рака се Намали, 5 Флејта, 3/4-14, ХСС,

евалуација:

DEN 1394.40
Од стока
Во магацинот

Произведени од изберете high-speed челик.NPT/ANPT и NPTF коси цевки, славини, со стандардните проекции на располагање со права и бавно хеликс спирала-flute дизајни за прислушување нодуларен материјали.Стандард прекината тема дизајн за да се намали влечете додека коси цевка провира.NPS и NPSF директно цевки, славини, на располагање со straight-flute дизајн за прислушување нодуларен материјали.WIDIA-ГДД 7320 Цевки, Славини.

Детални спецификации

Додатоци на производи