.

.

Цевка Допрете, Коси, Светла, 1/4-18

Цевка Допрете, Коси, Светла, 1/4-18

евалуација:

DEN 968.88
Од стока
Во магацинот

High-speed челик (ХСС) обезбедува цврстина за отпорност на абење.Соголени (светла) финиш е лекува површината.За сечење на внатрешната цевка теми.Овие цевки, славини се на дното тип и се изработени од high speed челик со светол финиш, големина : 1/4", на теренот : 18, број на флејта : 4, вкупна должина : 2-7/16", нишка должина : 1-1/16", месо тело со дијаметар : 0.421", нишка тип : NPT, теренот дијаметар граници : 2.5 P, стандарди : ANSI.

Детални спецификации

Додатоци на производи