.

.

МНОГУ од 3 NETCO/R & N 1 11 1/2 NPT/NPTF ХСС Цевка ДОПРЕТЕ 5 Директно Flute 1.0 - MS1781BU

МНОГУ од 3 NETCO/R & N 1 11 1/2 NPT/NPTF ХСС Цевка ДОПРЕТЕ 5 Директно Flute 1.0 - MS1781BU

евалуација:

DEN 934.80
Од стока
Во магацинот

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDPIPE ДОПРЕТЕ.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : USEDMATERIALHSSCOATINGNONETAPPING ГОЛЕМИНА : 1" - 11 1/2 NPT / NPTF# И ВИДОТ НА ФЛЕЈТА : 5 ДИРЕКТНО FLUTESMANUFACTURER / БРЕНД : NETCO / R & NTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : FR-3-3-Г-8.

Детални спецификации

Додатоци на производи