.

.

Drillco 2930 Серија на Високо-Брзински Челик Допрете, Соголени (Светла) Финиш, Круг месо тело со Квадратни Крајот, Цевки Chamfer, 1/2-14 Големина

Drillco 2930 Серија на Високо-Брзински Челик Допрете, Соголени (Светла) Финиш, Круг месо тело со Квадратни Крајот,

евалуација:

DEN 1449.60
Од стока
Во магацинот

Десната рака се намали алатки имаат сечење акција на која што се ангажира, кога тие се кандидира во стрелките на часовникот насока.Директно flute алатки овозможи чипови да се соберат во флејта како што тие се намали и да се добро прилагодени за повеќето апликации во Плитки места.

Детални спецификации

Додатоци на производи