.

.

Цевка Допрете, Директно, ХСС, Светла, 1/8 (См)-27

Цевка Допрете, Директно, ХСС, Светла, 1/8 (См)-27

евалуација:

DEN 1440.00
Од стока
Во магацинот

Цевка допрете за додавање на внатрешни теми.High-speed челик (ХСС) обезбедува цврстина за отпорност на абење.Соголени (светла) финиш е лекува површината.За цевки или цевки допирање за низок притисок работа со употреба на sealer.За користење со nonferrous метали.Овие цевки, славини се на директно тип и се изработени од high speed челик со светол финиш, број на флејта : 4, големина : 1/8" мали, теренот : 27, NPS4 P, стандард проекција, месо тело со дијаметар : 0. 312", за прислушување цевки, калеми, ANSI Стандардите : 109.

Детални спецификации

Додатоци на производи