.

.

uxcell Цевка Рек Полипропилен 50-Добро Темно Сина за 1,5 ml, 2ml

uxcell Цевка Рек Полипропилен 50-Добро Темно Сина за 1,5 ml, 2ml

евалуација:

DEN 287.76
Од стока
Во магацинот

Autoclavable полипропилен (PP).Градежништвото е издржлив и хемиска отпорност.Одговара за 1,5 ml, 2ml цевки.Секоја Големина : 19cm x 10cm x 2.5 cm ,со 50 дупки,дупка со дијаметар : 12.6 mm.Пакет Содржина : 1 Buc x Цевка Решетката.Описи : * Autoclavable полипропилен (PP).* Градежништвото е издржлив и хемиска отпорност.* Секоја Големина : 19cm x 10cm x 2.5 cm* Модел : 50 дупка* Дупка со Дијаметар : 12.6 мм* Одговара за 1,5 ml, 2ml цевки Пакет Содржина : 1 x Pc Цевка Решетката.

Детални спецификации

Додатоци на производи