.

.

ZHIBANG 100 Позиции Cryobox со Капак Одговара за 2ml Цевки, Cryo Кутија за 2ml Ампули, Комора за Складирање Кутија,10 x 10 Array (Сина)

ZHIBANG 100 Позиции Cryobox со Капак Одговара за 2ml Цевки, Cryo Кутија за 2ml Ампули, Комора за Складирање

евалуација:

DEN 360.00
Од стока
Во магацинот

Материјал : Поликарбонат (PC).Димензија : 130mm/5.12 во (L)×130mm/5.12 во (W)×52mm/2 во (H).Издржи температура : -196℃-121℃.Индекс numerals печатени на решетката база.Одговара за 1-2ml cryovials.Пакетот вклучува, 1* 100 позиции сина cryobox со капак.Пакетот вклучува, 1* 100 позиции сина cryobox со капак.

Детални спецификации

Додатоци на производи