.

.

uxcell Полипропилен Тест Цевка Стојат Носителот Рек 102 Бунари за 10-13mm Цевки Сина 3Pcs

uxcell Полипропилен Тест Цевка Стојат Носителот Рек 102 Бунари за 10-13mm Цевки Сина 3Pcs

евалуација:

DEN 791.76
Од стока
Во магацинот

Изработени од полипропилен, трајни и мала тежина.Одговара за 10 до 13mm тест цевки, држете 6x17 цевки.Во склопот користи како сушење решетката за стакло плочи или наопаку цевки.Пространа колче дизајн овозможува удобен вметнување и отстранување на цевки.Економски решетката за апликации во лабораторија или дома.Карактеристики : езера, трајни и мала тежина.Во склопот користи како сушење решетката за стакло плочи или наопаку tubes Economical решетката за апликации во лабораторија или дома.Карактеристики : Материјал : Полипропилен (PP)Боја : Blue Model : 6x17 Well Peg Дијаметар : 5mm Fit за : 10-13mm tubes Size : 230mm x 85mm x 60mm / 9.06" x 3.35" x 2.36"(L*W*H)Пакет Содржина : 3 Pcs x Цевка Решетката.

Детални спецификации

Додатоци на производи