.

.

FEBUD Печурки Главата Воздух Перница ББ Крем, Навлажнувачки ББ Крем Перница Фондацијата, Долготрајни Concealer CC Крем Фондацијата Шминка, Природни

FEBUD Печурки Главата Воздух Перница ББ Крем, Навлажнувачки ББ Крем Перница Фондацијата, Долготрајни Concealer

евалуација:

DEN 220.56
Од стока
Во магацинот

❀【Не се зголеми товарот на кожата】Содржи голем број на негување на растителни состојки, здрава на кожата и зголемување на кожата влага.❀【Одлична concealer ББ крем】 : Оваа перница ББ крем печурки главата има мултифункционален concealer ефект, што може да се користи за да се скрие concealer места, темни кругови под очите, темна кожа, итн.Во исто време, фондацијата е светлина и дише, изолатите, не ги заглави порите, и не се исуши. ❀【Трајни и Навлажнувачки 】 : Одлични перформанси водоотпорен да се осигура дека вашите активности на отворено се повеќе совршен, погодни за работа, забави, референци, дури и спорт, мазна кожа, може да се задржи најдобра состојба во топол ден.Ако ви се допаѓа светла бела, можете да изберете Осветлувајќи ББ Крем; ако вие како медиум природна бела, можете да изберете природна боја.Осветлувајќи ББ Крем и природни бои се на располагање за да одговараат на различни тонови на кожата.Спецификација : Име : Навлажнувачки Печурки Перница ББ Cream Size : околу 18*11*5cm/7.97 in Net содржина : за 20g Weight (вклучувајќи пакување) : за 157g Color : природна боја, white Packing Листа : 1* Хидратантна Печурки Перница ББ Cream Notes : Поради прирачник за мерење, ќе има толеранција во производ големина, која е предмет на вистинскиот производ.

Детални спецификации

Name:
 Moisturizing Mushroom Cushion BB Cream
Size:
 about 18*11*5cm/7.09*4.33*1.97in
Net content:
 about 20g
Weight (including packaging):
 about 157g
Color:
 natural color, white
Packing List:
 
1* Moisturizing Mushroom Cushion BB Cream :
Notes:
Due to manual measurement, there will be tolerance in product size, which is subject to the actual product. :
Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please be aware of it. :

Додатоци на производи