.

.

X-ЗОНА МИЛЕНИЧИЊА Куче Бустер столче/Пет Кревет Дома, со Џебови и Носење,Лесно Складирање и Пренослив

X-ЗОНА МИЛЕНИЧИЊА Куче Бустер столче/Пет Кревет Дома, со Џебови и Носење,Лесно Складирање и Пренослив

евалуација:

DEN 1583.76
Од стока
Во магацинот

Димензија : 15" L x 16" W x14" H. Погоден за мали кучиња и средни мачки/кучиња и мачки кревети.Нуди подобар поглед за домашни миленици : ВОЗДИГНУВА вашето домашно милениче 7 инчи високо над возилото седиште.Вклучени безбедност внатрешна поводник кој ќе се спречи вашите миленици од бегство, две сигурносен појас циклуси и столче за безбедност опкружувачки појас да се направи тоа стабилност и здрав на столче.Оригиналната структура го прави тоа би можело да биде укината надолу рамни за складирање.Бесплатни торбичката вклучени, лесно да се носат.Двоен-соочуваат дизајн за топлина во зима и во лето кул.Голем капацитет база оддел простор за складирање и два надворешни џебови се погодни места за чување на оброк или играчки, и мека кашмир поставата обезбедува удобно возење искуство.

Детални спецификации

Додатоци на производи