.

.

Coochy Екстра Мазно Бричење Creme МАТИРАНО ТОРТА Вода Базирани Бричење Крем и Крем - Size 8 Мл

Coochy Екстра Мазно Бричење Creme МАТИРАНО ТОРТА Вода Базирани Бричење Крем и Крем - Size 8 Мл

евалуација:

DEN 332.40
Од стока
Во магацинот

Coochy Осип Слободни Матирано Торта Избричат Creme.За среќа, Телото Будоар е Coochy серија ви дава сè што треба да ги задржи вашите интимни области во совет-топ форма.Со Coochy е Осип Слободни Матирано Торта Избричат Creme, можете дури и не мора да чекате за на гостите да пристигне за да се добие партијата започна.Оваа creme содржи анти-воспалителни состојки и provitamin Б5, која ви помага да добиете блиску бричат, а минимизирање на испакнатини, осип, ingrown косите, и изгореници.Водата врз основа бричење крем и крем.Направени со висок квалитет на косата и кожата омекнување состојки.Мирис слободни формула.Збогатена со Јојоба и Витамин Б5. Бесплатни parabens, шеќери, сулфати и други надразнувачи.Помага во заштита од удари и ingrown косата предизвикано од бричење.Обезбедува дополнителна мазно бричење.Size 8 мл.Водата врз основа бричење крем и крем се Направени со висок квалитет на косата и кожата омекнување состојки Светлина путер крем и ванила мирис Збогатена со Јојоба и Витамин Б5 за Слободна на parabens, шеќери, сулфати и други надразнувачи Помага во заштита од удари и ingrown косата предизвикано од бричење Обезбедува дополнителна мазно бричење Омекнува грубата тело коса.

Детални спецификации

Додатоци на производи