.

.

Чиста Свила Спа Терапија Бричење Крем од страна на Жените, Сува Кожа, 7.25 Оз

Чиста Свила Спа Терапија Бричење Крем од страна на Жените, Сува Кожа, 7.25 Оз

евалуација:

DEN 180.24
Од стока
Во магацинот

Специјално за сува кожа.Се врати на влогови.За мазна и затворете ги избричат.Спа Терапија бричење Крем од ЧИСТА СВИЛА за Жените, сува кожа, Исполнет со Витамин Е да се врати и да придавам влогови.'Рѓа, доказ алуминиум дното за да се спречи рѓа прстени.Идеален за капење.Paraben, бесплатно, Без тестирање врз животни.За исклучителни бричат, пар со ЧИСТА СВИЛА жилети.

Детални спецификации

Додатоци на производи