.

.

Hodywin Случај за iPhone Xs, Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на Shockproof Случај за iPhone Xs 5.8 (Цијан)

Hodywin Случај за iPhone Xs, Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита

евалуација:

DEN 1684.80
Од стока
Во магацинот

Компатибилност : Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на Shockproof Случај е специјално дизајниран за i Phone XS 5.8".Високо-квалитетен материјал : Алуминиум во заградата (фирма поддршка), CD печ (магнетни возило опрема), тешко PC (шок апсорпција и пад отпор), карбонски влакна текстура технологија (Не се лизга), мека TPU (Shockproof).Целосна заштита : екран и камера заштита, на раб на телефонот случај е поголема од камера и екран за да се избегне триење и абење на телефонот.Анти-падот и анти-вибрации : воено-одделение капка-доказ, и меки и тврди, изградена-во воздушни перници во четирите агли, ефикасно да се заштити телефонот.Прецизно сечење : Сите врски се намали попрецизно, сите копчиња, контроли, и конекции можат да бидат лесно отстранети без демонтирање на школка.

Детални спецификации

Додатоци на производи