.

.

Hodywin Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 9 Pro, Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на Shockproof Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 9 Pro 6.67 (С

Hodywin Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 9 Pro, Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена

евалуација:

DEN 1072.80
Од стока
Во магацинот

Компатибилност : Магнетни Автомобил Планината Заградата Школка Случај на Воена Одделение за Заштита на Shockproof Случај е специјално дизајниран за Xiaomi Redmi Забелешка 9 Pro 6.67".Високо-квалитетен материјал : Алуминиум во заградата (фирма поддршка), CD печ (магнетни возило опрема), тешко PC (шок апсорпција и пад отпор), карбонски влакна текстура технологија (Не се лизга), мека TPU (Shockproof).Целосна заштита : екран и камера заштита, на раб на телефонот случај е поголема од камера и екран за да се избегне триење и абење на телефонот.Анти-падот и анти-вибрации : воено-одделение капка-доказ, и меки и тврди, изградена-во воздушни перници во четирите агли, ефикасно да се заштити телефонот.Прецизно сечење : Сите врски се намали попрецизно, сите копчиња, контроли, и конекции можат да бидат лесно отстранети без демонтирање на школка.

Детални спецификации

Додатоци на производи