.

.

SELCRAFT Multicolor Тема Spools Машина за Шиење Bobbins Пластични Bobbins со Навој за Везови & Шиење Машини за Шиење Додатоци num.6886

SELCRAFT Multicolor Тема Spools Машина за Шиење Bobbins Пластични Bobbins со Навој за Везови & Шиење Машини

евалуација:

DEN 287.76
Од стока
Во магацинот

Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во .Пратка Услуга : Парцели ќе биде испратен во рок од 3 дена по наредба се добија.Ние обезбеди.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата мајка, grane.Во дадено време ќе биде подолго време на празници (Божиќ, Нова Година, Spring Festival)се Враќа Термин : Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молам само да се разбере.За Нас : По неколку години успешна продажба на, решивме да започнеме нашиот нирвана.Има толку висок квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна занаетот.Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Доколку адресата што ја напушти не е во ред, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро да се промени адресата.

Детални спецификации

Додатоци на производи