.

.

ДС. ПРЕПОЗНАТЛИВ СТИЛ Машина за Шиење Bobbin Случај 4 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Bobbin Случај за Пред Вчитување 15 Класа Машини

ДС. ПРЕПОЗНАТЛИВ СТИЛ Машина за Шиење Bobbin Случај 4 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Bobbin Случај за Пред

евалуација:

DEN 287.76
Од стока
Во магацинот

Одлична Замена или резервни делови - Тие совршено се вклопуваат во машини за шиење со Класа пред 15-вчитување bobbin системи, компатибилен со Брат, Пејач, Janome, Kenmore и повеќе.Исто така, како резервни bobbin случај во специјализирани за шиење.Одлично за Bobbin Работа - Тие се прилагоди тензија завртка за да лесно да се шие со конци и може да престане да се врти побрзо, ефикасно спречување на разградување или заплитане на bobbin нишка кога шиење операции се запре и да почне.Пристојно Направено и Здрав - Овие машина за шиење замена на делови се добро направени од не ' рѓосувачки челик, рѓа-доказ и служат на целта за долго време.Надворешен дијаметар : 2.25 cm/0.89 инчен; Внатрешен дијаметар : 2.05 cm/0.81 инч.Висина : 1.6 cm/0.63 инч.Пакетот вклучува : Bobbin Случај x 4 (Други додатоци не се вклучени).Овие 4 Парчиња Машина за Шиење Bobbin Случај за Пред Вчитување 15 Класа Машини се совршена замена за старите машини за шиење и тоа е многу помалку досадни да се разменуваат на bobbin кога имате повеќе од еден bobbin да се направи полесно да се разменуваат тема бои.Bobbin работи само парична казна и тие се речиси идентични со оригиналите.Тие им помагаат на тензија прашања на машината.

Детални спецификации

Додатоци на производи