.

.

BOKA Продавница - 20Pcs Гајтанот Везови Занает Ликвидација Плоча Одбор Преносни Бод за Шиење Алатка Пластични Тема Bobbin Носителот Конец за Складирање Свитканост - Бела

BOKA Продавница - 20Pcs Гајтанот Везови Занает Ликвидација Плоча Одбор Преносни Бод за Шиење Алатка Пластични

евалуација:

DEN 1435.20
Од стока
Во магацинот

Гајтанот Везови Занает Ликвидација Плоча Одбор Преносни Бод за Шиење Алатка Пластични Тема Bobbin Носителот Конец за Складирање Свитканост 20 Pcs Опис на Производот Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет ви Помогне да заштедите на останатите линии, нека ви лесен за употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи