.

.

EBANKU 3D ноќта на Вештерките Помине Сјајот, Симпатична Тиква Дух Лилјак Confetti Сјај за на доградба на Акрилни Нокти Дизајн ноќта на Вештерките Партија Материјали

EBANKU 3D ноќта на Вештерките Помине Сјајот, Симпатична Тиква Дух Лилјак Confetti Сјај за на доградба на Акрилни

евалуација:

DEN 95.76
Од стока
Во магацинот

3 D ноќта на вештерките помине уметност sequins се совршени за примена на UV гел ноктите, на доградба на акрилни нокти, природни нокти, ноктите совети, гел лак, гел или акрил помине во прав, итн.На sequins се мали, ве молиме, чувајте ги подалеку од деца за да избегнете голтање. 【Премиум квалитет】 Овие нокти сјајот sequins се вршат на здрави, еколошки и не-иритирачки пластични материјали. 【Најдобар подарок】Тоа е добар подарок за вашата мајка, жена, вашата девојка.Нанесете слој на горниот слој за да се спречи sequins од испаѓање.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Погоден за домашна употреба и ноктите салони.И може да се користи како декорација во смола занаети, scrapbooks, телефон случаи, DIY занаети, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи