.

.

На Goozler - 1975 - Ретро Класичен Направени во 70-тите Font - Гроздобер Ретро Стил возач на камион Капа Шапка

На Goozler - 1975 - Ретро Класичен Направени во 70-тите Font - Гроздобер Ретро Стил возач на камион Капа Шапка

евалуација:

DEN 335.52
Од стока
Во магацинот

Произведено во САД и Увезени.Предвремени затворање.ТЕНЕСИ БАЗИРАНИ на ПЕЧАТАЧИТЕ - Овој смешен ретро гроздобер стил возач на камион шапка е измислено од страна на нашите квалификувани илустратори и дизајнери, тука во убава планина на североисток Тенеси!Ние сме горди на она што сме го направите ако сте секогаш во областа излезете и видете нас!.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ возач на камион - Ова класичен ретро гроздобер изглед возач на камион шапка е сосема нов, но не мора да му кажете на некој што.Само да седат назад и да bask во восхит на своите врсници, како што рок на оваа, без сомнение смешен, класичен возач на камион стил капа.ВИСТИНСКА КЛАСИКА - Кој на полиестер мрежа назад, прилагодлив предвремени затворање, тешки плетенка, а широк пена пред се, овие големи шапки навистина одговара на сметка!.ДРЖАВА НА УМЕТНОСТА ОПРЕМА - Што ние правиме се произведува во нашата мулти-милион долари објекти за користење на ОПРЕМАТА од лидерите во биз!.БЕЗБЕДНОСТА Е за КВАЛИТЕТ - Од еко-пријателски Phthalate Слободни Мастила за одржлив производствени процеси, ние сме лидер во одговорно облека декорација индустрија со години.

Детални спецификации

Додатоци на производи