.

.

1 Двор Кристал Кристал Блиску Синџир Намали за Шиење Занаети за Свадба и DIY Накит Занает Прави Декорација (AB Боја)

1 Двор Кристал Кристал Блиску Синџир Намали за Шиење Занаети за Свадба и DIY Накит Занает Прави Декорација (AB

евалуација:

DEN 263.76
Од стока
Во магацинот

Квалитет на материјалот : Направени од квалитетни мулти-фацетирани кристал кристал и сребро бакар база, - и , блескавата, убава и елегантен, не е лесно да падне и лесен за употреба.Големина : 5 реда на дијаманти се направени од 1,4 см широк со 5 реда на кристал rhinestones синџир, секој се тркалаат на кристал синџир е околу 1 дворот, покриен уредно, направи целата повеќе светла, лесен за складирање и за носење, уживајте во забава, но само живеат повеќе славен живот.

Детални спецификации

Додатоци на производи