.

.

AEAOA 1 Двор 3 Реда 4mm Блиску Кристал Синџир-Свадба Декорација Партија Декорација Занает Костим Applique (Сребрена+AB Кристал)

AEAOA 1 Двор 3 Реда 4mm Блиску Кристал Синџир-Свадба Декорација Партија Декорација Занает Костим Applique (Сребрена+AB

евалуација:

DEN 1908.00
Од стока
Во магацинот

1 Двор 3 Реда 4mm Блиску Кристал AB Кристал Позлатен Сребрен Синџир.торта декорација свадба се облекуваат за шиење.Може да се користи за да се DIY накит или да направи некои оркестарот на вашата чанта или hairpin,тоа е многу прекрасно.Совршен за декорација свадба партија, булчински превез, облека, чанта,торта декорација,свеќи, вазни, телефон и многу повеќе.Да Се Шие На Кристал Синџир Костим Applique.AEAOA 1 Двор 3 Реда 4mm Блиску Кристал AB Кристал Позлатен Сребрен Синџир-Свадба Декорација Партија Декорација Занает Костим Applique (Сребрена+AB Кристал).

Детални спецификации

Додатоци на производи