.

.

Creativesugar Занает Материјал Кристал Бисер Намали на Синџирот на cuttable за Текстил Торба Чевли Партија Декорација (Кристал Бели Бисери Tassel)

Creativesugar Занает Материјал Кристал Бисер Намали на Синџирот на cuttable за Текстил Торба Чевли Партија Декорација

евалуација:

DEN 189.60
Од стока
Во магацинот

Сребрена основа, со јасно rhinestones tassel со бела боја бисери, изгледа уредно shinning и елегантен.Flexiable да се намали за било должината што треба, можете да лепак за да се шие на вашата облека, Фармерки , да се облекува , торба , чевли, Т-маица или како домашна декорација.DIY накит или свадба булчински sash појас headpiece торта декорација или која било друга партија.На трим беа направени од многу добра кастрењето на завари, исклучителен дизајн и изработка, стилски и елегантен. 1 двор должина како едно парче , совршен занает материјал за DIY свој стилски.

Детални спецификации

Додатоци на производи