.

.

50cm Долго 14cm Широк Луксузни Bling Сребро AB Камен Кристал Кристал Намали на Синџирот на рачно изработени Булчински Средување на Sash Појас Свадба Applique DIY Накит за Жените с

50cm Долго 14cm Широк Луксузни Bling Сребро AB Камен Кристал Кристал Намали на Синџирот на рачно изработени

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

Боја : Сребро AB ; Материјал : AB Кристал Кристал.Должина : 50cm; Width : 14cm.Блескава лента украсени со парична казна изработка, изгледа нежни и елегантни.Идеален за sash ремени,свадба, свадба се облекуваат,матурска вечер облека,headdress, Жената Накит DIY занает.Одличен подарок за оркестарот нешто што треба да ги заслепуваат.

Детални спецификации

Додатоци на производи