.

.

Phicmanlo 1 Двор Кристал Напушта Домот Кристал Кроење за Свадба се Облекуваат за Шиење Облека Трим DIY Модни Додатоци Кристал Синџир (Злато)

Phicmanlo 1 Двор Кристал Напушта Домот Кристал Кроење за Свадба се Облекуваат за Шиење Облека Трим DIY Модни

евалуација:

DEN 251.76
Од стока
Во магацинот

Ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Висок квалитет на Кина ААА rhinestones со купер канџи, целиот Синџир со илјадници Светкавиот Камења, дефинитивно ќе сјајна работи.Материјал : 70% Кристал 30% Метал.Овој Кристал Синџир е Совршен за Торта Topper Разубавувањето Булчински Sash Појас, свадба партија, свадба се облекуваат, роденден, танц костими, облека, чевли, свеќи, вазни, албум Накит DIY.Еден е сребро, што е сосема и елегантен, уште едно не е злато кој изгледа луксузни и скапи.Љубител за рака водење Љубов.Овој Кристал Синџир е совршен за Торта Topper Разубавувањето, Булчински Sash Појас DIY, свадба партија, свадба се облекуваат, роденден, танц костими, облека, чевли, свеќи, вазни, албум Накит DIY.Постојана Синџир средување ви овозможи намалување тоа во било која големина, како сакате. 1 Тек на Кристал средување доаѓа многу сјајна и фаќање на око, подарок кутија пакет ви овозможува се повеќе подготвени да ги споделат овој атрактивен уреденост, како подарок до вас пријатели.По продажба, било какви проблеми по шопинг, ве молиме да се чувствуваат слободни да inbox нас.Било какви прашања во врска производи, ве молиме љубезно примени нас.Phicmanlo 1 Двор Напушта Домот Кристал Кроење За Свадба се Облекуваат за Шиење Облека Трим DIY Модни додатоци Кристал Синџир Width=1 CM=0.

Детални спецификации

Додатоци на производи