.

.

Моќ Банка со Кабел, 10000mah Батеријата, Преносни Моќ Банката со 4 Интегрирани Тип-C Полнење Кабли, Погоден за Сите Мобилни Телефони и Таблети (Црна)

Моќ Банка со Кабел, 10000mah Батеријата, Преносни Моќ Банката со 4 Интегрирани Тип-C Полнење Кабли, Погоден

евалуација:

DEN 719.76
Од стока
Во магацинот

[Џеб батеријата] Висок квалитет на литиум полимер батерија, совршен.Мал и компактен, 10400 m Ah.Ултра-тенок тип со 2 влезови (Микро USB / Type C) и 3 излези (двоен USB / Тип-C).Поради своите мали димензии, тоа може да се вклопи во секој џеб, чанта или ранец. [Безбедносни карактеристики] Напредно полимер батерија технологија и мулти-цел систем на заштита.На интегрирана заштита механизам кој го штити вашиот уред од прекуструјна, прегревање и преполнувањето.Overcharge заштита од краток спој заштита, ресетирање на заштита, висока температура заштита. [Соодветен капацитет] 10000m Ah, можат да ја наплатат Samsung Галакси S8 за 2,5 пати, i Phone X 2,5 пати, i Phone 8 плус 2.7 пати, i Pad mini 1.2 пати. [Smart Порта] Три smart порти можат да ја наплатат три USB e Type-C напојување на уреди во исто време, вклучувајќи ги и Android и Apple.Идентификуваат поврзани уреди и оптимизираат нивните полнење брзина, што ќе ви овозможи да ја полните како брзо и безбедно како е можно. [Моќ display] LED дисплеј покажува останатите моќ како процент.Обезбеди лесен-за-за контрола и точни капацитетот на батеријата, и секогаш да се обезбеди доволно моќ да го уредот.

Детални спецификации

Додатоци на производи