.

.

Belkin USB-C PD Моќ Банка 10K (Брзо Полнење Преносни w Полнач/USB-C + USB Порти, 10000mAh Капацитет) Батерија Пак, Бела, Компатибилен со iPhone 13, 13 Про, 13 Про Max, 13 Мини

Belkin USB-C PD Моќ Банка 10K (Брзо Полнење Преносни w Полнач/USB-C + USB Порти, 10000mAh Капацитет) Батерија

евалуација:

DEN 883.00 -8 %
DEN 959.76
Од стока
Во магацинот

USB-C за да го USB-C кабел е вклучен, па можете да започнете со полнење право надвор од кутијата.9" (1 генерација) трошоци 0-50% во околу 75 минути.Можете да ги текст, разговор, види вашите омилени емисии, и се користи за навигација апликации без да се грижите за губење на моќта.Брзо полнење функција бара компатибилен USB-C уред.На Belkin Разлика : Пионер во технологијата и иновациите за над 35 години.Максимална дополнителни видео репродукција часа пресметува со споредување на m Ah капацитет на оваа власт банка со максимален број на видео репродукција часа да се постигнат од страна на i Phone 11 под нормални услови.Нашите USB-C Моќ Банка 10 K нуди две пристаништа за полнење на телефонот брзо додека го полните таблета, камера, или друг уред во исто време. 10,000 m Ah брзо полнење моќ банката обезбедува до 36 часа на дополнителни животниот век на батеријата на вашиот паметен телефон.Оваа 10,000 m Ah моќ банката обезбедува до дополнителни 36 часа на батеријата на вашиот паметен телефон.Поддржува брзо полнење за i Phone 8 или понова верзија) до 50% за 30 минути (бара USB-C до Молња кабел, не се вклучени).Вистинските резултати ќе се разликуваат во зависност од различни фактори за индивидуалните корисници.Брзо полнење USB-C паметни телефони со вклучен USB-C за да го USB-C кабел до 50% во 36 минути.

Детални спецификации

Додатоци на производи