.

.

Anker Пренослив Апарат, Центар 100 97.2 Wh со 100W AC Штекер/45W USB-C Моќ Испорака Порта, Моќ Банка за iPhone, Samsung Галакси, iPad, MacBook и Повеќе

Anker Пренослив Апарат, Центар 100 97.2 Wh со 100W AC Штекер/45W USB-C Моќ Испорака Порта, Моќ Банка за iPhone,

евалуација:

DEN 4799.76
Од стока
Во магацинот

Истовремено Полнење : Со 45 W USB-C порта, 2 USB порти, и 100 W AC штекер, сега можете да ја полните до 4 уреди одеднаш, без да се жртвува моќ.Доколку користите AC порт за полнење на уреди поголема од 100 W, Центар автоматски ќе се исклучи.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Затоа, најдобро е да го исклучите копчето по употребата за да се избегне одвод моќ.-Со голема Брзина на Полнење : Користете го 45 W USB-C порта за целосно полнење на 2020 Mac Book Air во нешто повеќе од 2 часа.Центар 100 можат да се преземат на лет ако спакувани во вашиот рачен багаж.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Кога AC излез е помал од 8 W за повеќе од 30 минути, AC функција ќе се исклучи автоматски.Вграден-Во 100 W Ѕидниот Штекер : Полнење на мобилни уреди, лаптопи, беспилотни летала, камери, и мали апарати—сите од еден компактен извор на енергија. 27,000 m Ah е вкупната номинална номинална капацитетот на внатрешна батерија клетки.Моќ извира покриени од еден ден.5 време, DJI Mavic Мини 3-4 пати, и на i Phone 11 до 5 пати.Она што Ќе Добиете : Центар 100, 45 W USB-C полнач, USB-C за да го USB-C кабел, USB-за да го USB-C кабел, lanyard, патна торбичка, добредојдовте водич, нашите грижете се-слободен 18-месечна гаранција, и пријателски услуги на клиентите.

Детални спецификации

Додатоци на производи