.

.

22.2 V 17083-2811, 17083-4211, 17083-5010, 18172-01-04, 18172-0201, 917083-03, 917083-05 Заменетата Батерија Li-ion Пак Одговара за Dyson DC31, DC34, DC35, DC35 Ексклузивни, DC44

22.2 V 17083-2811, 17083-4211, 17083-5010, 18172-01-04, 18172-0201, 917083-03, 917083-05 Заменетата Батерија

евалуација:

DEN 2203.20
Од стока
Во магацинот

Батеријата Детали : 22.2 VType : Li-ion Dimensions : 120.38 mm Gross Тежина : 891g Net Тежина : 701g Any проблеми или прашања со батерија, ве молиме контактирајте со нас со детали и фотографии преку е-МАИЛ, ние може да обезбеди услуга за ЗАМЕНА.) : 17083-2811, 17083-4211, 17083-5010, 18172-01-04, 18172-0201, 917083-03, 917083-05.

Детални спецификации

Додатоци на производи