.

.

22.8 V 202932-02, 917083-01, 965557-03, Тип-Б Заменетата Батерија Li-ion Пак Одговара за Dyson DC31 Животно, DC34, DC34 Животно, DC35, DC35 Мулти кат, DC56, DC57 (2500mAh)

22.8 V 202932-02, 917083-01, 965557-03, Тип-Б Заменетата Батерија Li-ion Пак Одговара за Dyson DC31 Животно,

евалуација:

DEN 959.76
Од стока
Во магацинот

Ве молиме потврдете го вашиот стар оригинална батерија ID(Дел Број/Дел БР.) : 202932-02, 917083-01, 965557-03, Тип-B. Батеријата Детали : 22.8 V Li-ion 2500m Ah / 57.00 Wh; 120.00 x 75.24 x 87.55 mm; Оваа батерија која само ќе се вклопи DC31 Животно, DC34, DC34 Животно, DC35 и DC35 Мулти кат Тип Б Телото.Одговара Модел : DC31 Животно, DC34, DC34 Животно, DC35, DC35 Мулти кат, DC56, DC57. 15 Години Професионално Батеријата Снабдувач КС.Голема ќелија вграден интегриран microchip го спречува преоптоварување, што преполнувањето, само-празнење и издолжува на животниот век на батеријата. 365 Дена Гаранција; Уверение со CE, FCC, Ro HS за безбедност.Директно од Професионални Производителот Камерон Кинеско со 15 години, обезбедување 50,000+ батерии за 30+ категории и contant еднаков или поголем капацитет со твоите Вакуум оригинална батерија.Компатибилни Модели : Dyson DC31 Animal Dyson DC34 Dyson DC34 Animal Dyson DC35 Dyson DC35 Мулти floor Dyson DC56 Dyson DC57 Compatible Дел Број : Dyson 202932-02, 917083-01, 965557-03, Тип-BSpecifications Capacity / го Оценувате : 2500m Ah / 57.00 Wh Voltage : 22.8 VType : Li-ion Dimensions : 120.00 x 75.24 x 87.55 mm Gross Тежина : 584g Net Тежина : 394g Any проблеми или прашања со батерија, ве молиме контактирајте со нас со детали и фотографии преку е-МАИЛ, ние може да обезбеди услуга за ЗАМЕНА.

Детални спецификации

Додатоци на производи