.

.

Замена на Батеријата за BH52100PC, BH52120, BH52120PC, BH52150PC, BH52160, BH52160PC, Рачни Вакуум,440005966, 440005973, 44139, BH03100, BH03120, BH03120PC

Замена на Батеријата за BH52100PC, BH52120, BH52120PC, BH52150PC, BH52160, BH52160PC, Рачни Вакуум,440005966,

евалуација:

DEN 2337.36
Од стока
Во магацинот

Volts:20,Капацитет:4000m Ah / 80.00 Пот,Димензија:125.90 x 76.70 x 55.22 mm.Компатибилна со следниве Hoover : 0007350204042, Воздух Cordless 20 Volt Исправена V, Воздух Cordless 2-во-1 Делукс Спи, Воздух Живот, Воздух Живот 2.0, Воздух Живот 3.0, BH50100, BH50100 RM, BH50110, BH50111, BH50120, BH50120 CA, BH50121, BH50125, BH50130, BH50140, BH51110, BH51120, BH51120 PC, BH51120 PTV, BH52100, BH52100 PC, BH52120, BH52120 PC, BH52150 PC, BH52160, BH52160 PC, Рачни Вакуум.Дел Нема:440005966, 440005973, 44139, BH03100, BH03120, BH03120 PC.НАС , хонг конг магацин за координирање на испорака на стоки, може да се постигне брза испорака и превоз.Произведени и тестирани под строга контрола на квалитетот стандарди.Одделение А клетки носи долг живот : над 500+ циклуси,со голема брзина и ефикасност на полнење.Опис Тип:Li-ion Погоден Бренд : Hoover Одговара модели : 0007350204042, Воздух Cordless 20 Volt Исправена V, Воздух Cordless 2-во-1 Делукс Спи, Воздух Живот, Воздух Живот 2.0, Воздух Живот 3.0, BH50100, BH50100 RM, BH50110, BH50111, BH50120, BH50120 CA, BH50121, BH50125, BH50130, BH50140, BH51110, BH51120, BH51120 PC, BH51120 PTV, BH52100, BH52100 PC, BH52120, BH52120 PC, BH52150 PC, BH52160, BH52160 PC, Рачни Вакуум Дел No : 440005966, 440005973, 44139, BH03100, BH03120, BH03120 PC Капацитетот на Батеријата (m Ah) : 4000m Ah / 80.00 Пот Номинален Напон : 20 Димензија: 125.90 x 76.70 x 55.22 mm Net Weight : 793.8 g.

Детални спецификации

Додатоци на производи