.

.

21.6 V 215681, 215866-01/02, 215967-01/02, 967834-02, PM8-НИ-HFB1497A, PU2-JP-HFA4456A Заменетата Батерија Li-ion Пакет за Dyson SV10, V8, V8 Апсолутна/Врвца-Free/Animal/Животинско Ексклузивни/Меки/range

21.6 V 215681, 215866-01/02, 215967-01/02, 967834-02, PM8-НИ-HFB1497A, PU2-JP-HFA4456A Заменетата Батерија Li-ion

евалуација:

DEN 1031.76
Од стока
Во магацинот

6 VType : Li-ion Dimensions : 146.8 g Net Тежина : 543.8 g Any проблеми или прашања со батерија, ве молиме контактирајте со нас со податоци или фотографии преку електронска пошта, ние може да обезбеди услуга за ЗАМЕНА.Голема ќелија вграден интегриран microchip го спречува преоптоварување, што преполнувањето, само-празнење и издолжува на животниот век на батеријата.48 Wh Voltage : 21.20 mm Gross Тежина : 823.Батеријата Детали : 21.Директно од Професионални Производителот Камерон Кинеско со 15 години, обезбедување 50,000+ батерии за 30+ категории и contant еднаков или поголем капацитет со твоите Вакуум оригинална батерија.

Детални спецификации

Додатоци на производи