.

.

14.52 V YCR-M07-20W, YCR-MT12-S1 Заменетата Батерија Li-ion Пак Одговара за iCLEBO O5, Омега, YCR-M07-20W (6800mAh)

14.52 V YCR-M07-20W, YCR-MT12-S1 Заменетата Батерија Li-ion Пак Одговара за iCLEBO O5, Омега, YCR-M07-20W (6800mAh)

евалуација:

DEN 609.60
Од стока
Во магацинот

Ве молиме потврдете го вашиот стар оригинална батерија ID(Дел Број/Дел БР.) : YCR-M07-20 W, YCR-MT12-S1. Батеријата Детали : 14.52 V Li-ion 6800m Ah / 98.74 Wh; 70.30 x 55.60 x 53.40 mm;.Одговара Модел : O5, Омега, YCR-M07-20 W. 15 Години Професионално Батеријата Снабдувач КС.Голема ќелија вграден интегриран microchip го спречува преоптоварување, што преполнувањето, само-празнење и издолжува на животниот век на батеријата. 365 Дена Гаранција; Уверение со CE, FCC, Ro HS за безбедност.Директно од Професионални Производителот Камерон Кинеско со 15 години, обезбедување 50,000+ батерии за 30+ категории и contant еднаков или поголем капацитет со твоите Вакуум оригинална батерија.Компатибилни Модели : i CLEBO O5i CLEBO Omegai CLEBO YCR-M07-20 WCompatible Дел Број : i CLEBO YCR-M07-20 W, YCR-MT12-S1 Specifications Capacity / го Оценувате : 6800m Ah / 98.74 Wh Voltage : 14.52 VType : Li-ion Dimensions : 70.30 x 55.60 x 53.40 mm Gross Тежина : 470g Net Тежина : 400g Any проблеми или прашања со батерија, ве молиме контактирајте со нас со детали и фотографии преку е-МАИЛ, ние може да обезбеди услуга за ЗАМЕНА.

Детални спецификации

Додатоци на производи