.

.

20000mAh Пренослив Апарат, 18W QC3.0 Брзо Полнење Моќ Банка, Висок Капацитет Надворешни Батеријата Пакет Ултра-Компактен Полнач за Телефон за iPhone 12 11 X, Samsung Galaxy S20, AirPods, Табл?

20000mAh Пренослив Апарат, 18W QC3.0 Брзо Полнење Моќ Банка, Висок Капацитет Надворешни Батеријата Пакет Ултра-Компактен

евалуација:

DEN 647.76
Од стока
Во магацинот

Влез и излез статус, вие не треба да сомневајќи дали треба да ја полните тоа или не.ПРЕНОСНИ и МОЌНИ : Матирано школка, мала големина на : 6.За било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Патување-friendly батеријата пак го прави патувањето лесно и товар-слободни. Максимална излезна моќност може да се постигне 18 W,полнење на уредот е 2,5 пати побрзо.Ултра-Компактен & Високо-способен Моќ Банка.СУПЕРИОРЕН во однос на БЕЗБЕДНОСТА : вграден-во смарт чип автоматски се идентификува на уредот и се совпаѓа со најдобри излезна моќ за да се постигне најбрз полнење. 1 x Преносни Торбичка.14 фунти, лесен за носење, лесно може да се стави во џебови и чанти, кавга-бесплатно да се преземе на авионот.Сеопфатна Заштита.Веќе не се ограничени со приклучок за ѕид за неколку часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи