.

.

Ј. SCT-5 Олимписки Безбедност Клеча Бар Фитнес Клеча Олимписки Бар Безбедност Клеча Бар Прилог со Рамо и Рака Влошки за Дигање, се Вклопува 2 Инчи Олимписки Барови

Ј. SCT-5 Олимписки Безбедност Клеча Бар Фитнес Клеча Олимписки Бар Безбедност Клеча Бар Прилог со Рамо и Рака

евалуација:

DEN 11223.12
Од стока
Во магацинот

【Универзална големина дупка】 : Barbell рамо клеча рек-погоден за 50mm ( 2inches ) barbell бар. 【Тешки-должност Челик Структура】 : Т-бар се справи со е направена на здрав челик и користи лесна заварување технологија за да се обезбеди најдобри структурна сила, така што ротирачки ред може да го издржат поголема тежина. 【ЛЕСЕН за употреба】 : Лизга на изградба овозможува брз бар инсталација и помалку надолу време помеѓу сетови, создавајќи ефикасност за време на сила обука вежбање. 【Брзо со нашата платформа, само со еден мал простор, може да се целосно искуство назад вежби ефикасно, без разлика каде се наоѓате.На чудни barbell може да се промовира вежби кои традиционално barbells или тегови, едноставно не може.Можете да ја зголеми тежината на многу вежби, како што се deadlifts, squats и една рака веслање/клупата притиснете На Т-облик на прачка ред е многу лесно да се инсталира.Вметнете ја barbell во тежина плоча, и ќе најдете дека тоа е доволно силна за да се генерираат доволно напнатост да се изгради мускулите, ефектот е ист како и на скапи веслање машина!.

Детални спецификации

Додатоци на производи